Değişim

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünü faturası ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü değişim formunu doldurarak orijinal kutusu ile  ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Aras Kargo ( 444 25 52 ) ile karşı ödemeli olarak Toprak mimarlık int.dış tic.ltd.şti adına Aras kargo modoko şubesi (şube teslimi olarak)/İstanbul adresine gönderebilirsiniz. . Değişimin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir. Aksi halde değişim işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Ücretsiz gönderimler sadece Aras Kargo ile yapıldığında kabul edilir.Değişim ürününüzü Aras Kargo dışında başka bir kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde kargo ücretinin sizin tarafınızdan ödenmiş olması gerekmektedir.Aksi taktirde gönderdiğiniz kargo teslim alınmayacaktır. 

 

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor ?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz siparişe "Hesabım" içinden "İade taleplerim" kısmından "Yeni Talep Oluştur" butonu ile ulaşarak iade nedeni ve talep ettiğiniz işlemi

belirterek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN WHATSAPP:05322811030

Ayrıca web sitemizde bulunan sohbet kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

-İade edeceğiniz ürünü kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Aras Kargo  (444 25 52) ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.Ücretsiz gönderimler sadece Aras Kargo ile yapıldığında kabul edilir.İade ürününüzü Aras Kargo dışında başka bir kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde kargo ücretinin sizin tarafınızdan ödenmiş olması gerekmektedir.Aksi taktirde gönderdiğiniz kargo teslim alınmayacaktır.

 

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Aras Kargo'ya ait  gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmektedir.

Hangi durumlarda iade talep edemiyorum ?

İade talebinizin kabul edilmesi için aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

·         Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

·         Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

·         Ürünü;  İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.

·       

İade süresi

Müşterilerimiz, 4077 nolu Tüketici'nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. maddesi uyarınca yedi (7) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.

 

İade ödemem nasıl gerçekleşecek ?

İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır. Örneğin, ödemenizi Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir.(kapıda ödeme hizmet ücreti iade edilmez)

 

Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür, fatosunpapuclari.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra yaklaşık 3 ile 5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün bize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.